W poszukiwaniu wiosny

24 marca dzieci z oddziałów przedszkolnych uroczyście powitały wiosnę. W tym celu przedszkolaki udały się kolorowym korowodem na wiosenny spacer. Z wymalowanymi twarzami i gaikami w dłoni, spacerując ulicami Piasków, przeganiały zimę i przywoływały wiosnę. W klasach 4-6 Samorząd Uczniowski zorganizował dwa konkursy: na przebranie - pod hasłem „Zielono i kwieciście" oraz na najciekawsze zaproszenie dla Wiosny na uroczystość z okazji jej przyjścia. Najstarsi uczniowie naszej szkoły witali wiosnę 20 marca. Część gimnazjalistów zadbała o wiosenny nastrój i wystąpiła w kolorowych strojach. Samorząd Uczniowski przeprowadził we wszystkich klasach quiz dotyczący Piasków. Najwięcej emocji wzbudziły jednak wybory Pani Wiosny, które odbyły się w auli. Co ciekawe, okazało się, że uosobieniem najpiękniejszej pory roku wcale nie musi być dziewczyna, najważniejszy jest oryginalny pomysł i barwne wykonanie. Po podliczeniu punktów przyznawanych za wszystkie te działania ustalono, że najbardziej wiosenną klasą jest I B, przed III B i II B.

Jesteś tutaj: Home 2014_2015 W poszukiwaniu wiosny