Razem raźniej!

W niedzielne popołudnie wolontariusze z naszej szkoły razem z panią Ewą Jaskulską i panią Romką Marciniak zorganizowali w Marysinie „Popołudnie z wolontariatem - razem raźniej". Mieliśmy na celu zaproszenie wszystkich pacjentów razem z rodzinami na przyklasztorny dziedziniec, gdzie można było obejrzeć koncerty uczniów z naszej szkoły grających w ognisku muzycznym pana Hodowanego z GOKu, solowy występ Weroniki Frankiewicz oraz zespół Meni, a do melodii granych przez Kingę Kaczmarek większość gości zaczęła śpiewać, a niektórzy nawet tańczyć. Przygotowaliśmy również poczęstunek dla pacjentów składający się z domowej roboty babki i truskawek- wszystko w letnim klimacie! Na mini festynie wręczane były również nagrody za najlepsze prace plastyczne uczniów 4-6 i 1-3 gimnazjum wykonywane do słów piosenki, której słuchaliśmy na religii.
Na końcu, każdy pacjent dostał ręcznie robioną kartkę z życzeniami. Myślę, że spotkanie można uznać za udane i mamy nadzieję, że następnym razem pojawi się jeszcze więcej osób!

Jesteś tutaj: Home 2014_2015 Razem raźniej!