Zakończenie roku w oddziałach przedszkolnych.

23 czerwca w oddziałach przedszkolnych odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Przedszkolaki przygotowały akademię. Recytowały zabawne wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły. Przyszli uczniowie, z uśmiechem i dużą dozą humoru, dziękowali za czas spędzony w przedszkolu. Dzieci na pamiątkę otrzymały drobne upominki oraz dyplomy, które wręczyła Pani Dyrektor.

23 czerwca w oddziałach przedszkolnych odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Przedszkolaki przygotowały akademię.  Recytowały zabawne wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły. Przyszli uczniowie, z uśmiechem i dużą dozą humoru, dziękowali za czas spędzony w przedszkolu. Dzieci na pamiątkę otrzymały drobne upominki oraz dyplomy, które wręczyła Pani Dyrektor.

Jesteś tutaj: Home 2014_2015 Zakończenie roku w oddziałach przedszkolnych.