Awans do Finału Wójewódzkiego

Lekkoatletyczne zmagania uczniowie naszej szkoły rozpoczęli od udziału w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody od kilku lat odbywają się w Gostyniu, w lasku przy ulicy Starogostyńskiej. Zespół Szkół w Piaskach reprezentowały: drużyna mieszana ( chłopcy, dziewczęta) SP, dziewcząt i chłopców z gimnazjum. Każdy zespół miał do pokonania 10 pętli o długości od 800 do 1200m. Uczniowie SP zajęli I miejsce w powiecie, a dziewczęta i chłopcy z gimnazjum III miejsce. Awans do finału wojewódzkiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych zapewniła sobie drużyna SP i dziewcząt gimnazjum. Finał Wojewódzki odbył się na poznańskim Hipodromie. Reprezentacje naszej szkoły podjęły walkę z 40 najlepszymi drużynami z Wielkopolski. Zawodnicy wykazali się wielką determinacją i walecznością podczas zawodów. Zdobyli nowe doświadczenia.

Skład drużyny:
Naskręt Martyna, Jędryczka Karolina, Bielecka Patrycja, Bielecka Karolina, Wolna Bogumiła, Naskręt Ada, Maleszka Kacper, Dolatowski Marcin, Pieprzyk Jakub, Madej Kacper, Pawlak Michał, Pietrzyk Dominik, Zimowski Stanisław.

Skład drużyny dziewcząt:
Sroka Nadia, Eisop Daria, Zbieralska Martyna, Zbieralska Małgorzata, Konieczna Karolina, Janicka Milena, Kopaszewska Weronika, Maćkowiak Natalia, Michalak Karolina, Naskręt Julia, Szymczak Klaudia, Wolna Ewelina.
Skład drużyny chłopców:
Szwałek Marek, Andrzejewski Jakub, Przygoda Paweł, Tomczak Sergiusz, Frankiewicz Mikołaj, Kordus Cezary, Dopierałą Bartosz, Talaga Igor, Holewinski Łukasz, Szymczak Hubert, Danielczyk Jakub.

Wszystkie zdjęcia z zawodów.

Jesteś tutaj: Home 2015_2016 Awans do Finału Wójewódzkiego