Andrzejkowe wróżby

W piątkowe przedpołudnie przedszkolacy oraz uczniowie klas 1-3 ze szkoły podstawowej bawili się podczas andrzejek. Najmłodsi zostali zapoznani z wróżbami andrzejkowymi w klasach przez swoje panie. Następnie dzieci zostały zaproszone do specjalnie zaaranżowanego pomieszczenia, gdzie przy świetle świec i migocących lampek miały możliwość poznania swojej przyszłości. Wróżki i wróżbita, w których rolę wcielili się przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z gimnazjum, przepowiadali dzieciom przyszłość (nie obyło się bez willi z basenem, szybkich samochodów itd.). Uczniowie losowali, jaki zawód będą wykonywać w przyszłości i jakie imię będzie miał mąż, czy żona. W świetle migoczących świec błyszczały też dziecięce oczy, kiedy z ogromnym zadowoleniem słuchały o swojej bajkowej przyszłości. Doskonale byłoby, gdyby się wróżby spełniły, jednak tego dnia liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i wyjątkowy klimat, który towarzyszył uczestnikom.

Jesteś tutaj: Home 2015_2016 Andrzejkowe wróżby