„Święty Mikołaju, święty Mikołaju, dzieci już czekają…”

4 grudnia przedszkolacy oraz uczniowie klas 1-3 udali się do Gminnego Ośrodka Kultury w Piaskach. Tam na dzieci czekała niespodzianka- dwóch Mikołajów z workami pełnymi prezentów. Dzieci, aby otrzymać paczkę z upominkami niejednokrotnie musiały skakać przez rózgę Mikołaja, a niektóre z nich otrzymały także "rózgowego klapsa". Po rozdaniu prezentów, w oczekiwaniu na przedstawienie teatralne pt. „Pinokio", dzieci śpiewały świąteczne i zimowe piosenki.
7 grudnia, w poniedziałkowe przedpołudnie, już po raz czwarty, Mikołaje odwiedzili uczniów w szkole. Młodzież przywitała kilkudziesięciu gości w szkolnej hali sportowej. Tam Mikołaje przygotowali dla uczniów mikołajkowy tor przeszkód, po pokonaniu którego uczniowie zostali obdarowani słodyczami ufundowanymi przez Radę Rodziców.
Tego dnia SU zorganizował akcję „Czapka Mikołaja". Zadaniem gimnazjalistów było przyniesienie czapki i noszenie jej przez cały dzień. Liczba uczniów w czapkach przełożyła się punkty w rywalizacji klas.

Jesteś tutaj: Home 2015_2016 „Święty Mikołaju, święty Mikołaju, dzieci już czekają…”