Od ziarnka do ziarnka, a zbierze się miarka

W grudniu Szkolna Kasa Oszczędności zorganizowała dla uczniów klas I-III edukacji wczesnoszkolnej trzy konkursy, którym nadano formę zespołową:
1. Konkurs plastyczno-techniczny dla klas I pt. „Maskotka SKO"
2. Konkurs plastyczny dla klas II pt. „ Projekt plakatu reklamującego ideę oszczędzania"
3. Konkurs dotyczący prezentacji multimedialnej dla klas III pt. „Kilka słów o oszczędzaniu".
Uczniowie chętnie włączyli się do udziału w konkursach. Tworząc bardzo ciekawe prace, wykazali się ogromną pomysłowością. Zastosowali fantastyczne, różnorodne techniki wykonania prac.
W rywalizacji klas pierwszych najlepsza okazała się klasa Ia, klas drugich – klasa II c oraz klas trzecich – IIIc.
Zwycięskie zespoły klasowe zostały nagrodzone słodkimi upominkami oraz pamiątkowymi dyplomami. Pozostałe zespoły również doceniono – otrzymały dyplomy uznania.
Podsumowanie konkursów nastąpiło na szkolnym korytarzu w obecności wszystkich uczniów klas I-III. Nagrody dla zwycięzców wręczyła Pani wicedyrektor Danuta Piasecka.
Wszystkie prace konkursowe umieszczono na szkolnej wystawie, dzięki czemu mogły być podziwiane przez odwiedzających naszą placówkę.

Jesteś tutaj: Home 2015_2016 Od ziarnka do ziarnka, a zbierze się miarka