Świąteczne spotkania

Boże Narodzenie to szczególny czas. Wiąże się z nim wiele miłych chwil. Nie brakowało ich w ten przedświąteczny czas w naszej szkole.
Jak co roku w ostatni dzień przed przerwą świąteczną uczniowie przygotowali klasowe spotkania wigilijne. Przy choince i pięknie nakrytych stołach zastawionych smakołykami, dzielili się opłatkami, składali sobie życzenia, obdarowali się wzajemnie upominkami. Opowiadali też o świątecznych zwyczajach i tradycjach w swych rodzinnych domach. Wszyscy kolędowali. Swymi występami wprowadzili zgromadzonych w wyjątkowy nastrój. Gimnazjaliści wzięli udział w konkursie na przebranie świąteczne. Ponadto uczestniczyli w jasełkach przygotowanych przez swoich kolegów – wolontariuszy. To świąteczne spotkanie było też okazją do podsumowania ich całorocznej pracy. Uczniowie SP również przygotowali dla swych rówieśników jasełka. Był Józef i Maryja, Anioły, Trzej Królowie, Pasterze. Nie zabrakło też miłych doznań i pięknych świątecznych przeżyć.

Reszta zdjęć TUTAJ.

Jesteś tutaj: Home 2015_2016 Świąteczne spotkania