Planszówki rządzą ;)

Jak można spędzać wolne popołudnia? Można grać w gry komputerowe, trenować koszykówkę, czytać, można też grać w gry planszowe. Ponieważ miłośników gier planszowych w naszej szkole jest wielu, zorganizowano dla nich warsztaty.
Zaproszenie od opiekuna SU p. D. Jankowiaka przyjął Klub Fantastyki Kopuła Zapomnienia. Warsztaty skierowane były do uczniów SP. Po krótkim wstępie informującym o działalności klubu, rozpoczęło się szaleństwo przy stolikach! Gry wyzwoliły ogrom pozytywnej energii u uczestników, która przeniosła się także na opiekunów ;). Uczniowie mogli pograć w różne ciekawe gry, rozwijające twórcze, logiczne myślenie, uczące zwinności, sprytu i szybkości. Miłośnicy gier grali w Muffinki, Dino kontra Dino, Pędzące żółwie czy Faras. Jednak absolutnym hitem okazała się gra Kto pozmywa?. Uczniom bardzo podobało się popołudniowe spotkanie z grami planszowymi. Pytali przedstawicieli Klubu: "Czy przyjedziecie w przyszłym roku?". Wszyscy uczestnicy otrzymali zaproszenie na festiwal Gostkon 2016, który odbędzie się w lutym oraz miłe upominki od Kopuły Zapomnienia.

Jesteś tutaj: Home 2015_2016 Planszówki rządzą ;)