Font Size

Cpanel

Siatkówki ciąg dalszy

Po rywalizacji dziewcząt z gimnazjum, przyszła kolej na występ młodszych koleżanek, czyli reprezentację dziewcząt ze szkoły podstawowej. Nasze uczennice wystąpiły w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt, które odbyły się 4 marca 2016r. w naszej hali. Gospodynie zmierzyły się z zespołami SP Bodzewo oraz SP nr 5 Gostyń. W pierwszym meczu SP Bodzewo wygrało z SP5 Gostyń, w kolejnym, po bardzo wyrównanym drugim secie, nasza drużyna pokonała SP Bodzewo. Ostatni mecz to konfrontacja naszej drużyny z zespołem z Gostynia. Pierwszy set został przez nas wygrany 25: 7, natomiast drugi przegrany 22: 25. Porażka spowodowała, że o zwycięstwo dziewczyny będą musiały powalczyć w „tie-breaku". W dodatkowym secie wygraliśmy 15: 4, co oznaczało, że SP Piaski zajęły pierwsze miejsce w turnieju i wywalczyły awans do ćwierćfinału Mistrzostw Wielkopolski, który odbędzie się 21 marca 2016r w Nietążkowie. Specjalne podziękowania dla uczniów naszej szkoły, za wspaniały doping naszej drużyny.