„MALI uczniowie idą do szkoły”

15 marca odbyła się w naszej szkole akcja charytatywna pod hasłem „MALI uczniowie idą do szkoły". Cel akcji ogłoszonej przez UNICEF Polska był bardzo szczytny- zebranie funduszy na rozwój edukacji w Mali, które należy do jednych z najbiedniejszych państw na świecie. Impreza rozpoczęła się o godzinie 16.30. W ciągu dwóch godzin uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się w ciekawym programie artystycznym. Można było posłuchać koncertu fortepianowego, piosenek, obejrzeć przedstawienie pt. „ Obrazki z podwórka", występ najmłodszych w programie „ Afrykańskie rytmy", taneczne umiejętności grupy „ Mimika". Na naszej scenie zaprezentowała się też gościnnie grupa regionalna „Na Fali".
W czasie trwania akcji zebrano 1382,35zł. Pieniądze te zostaną przekazane na konto organizacji UNICEF Polska.
Dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie oraz za wsparcie.

Jesteś tutaj: Home 2015_2016 „MALI uczniowie idą do szkoły”