Sukcesy naszych uczniów

11 marca 2016 r. uczniowie naszej szkoły: Kinga Kaczmarek z klasy IIIB i Wiktor Maćkowiak z IIIA wzięli udział w Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym zorganizowanym przez ZSOiZ w Pogorzeli. Już po raz trzynasty gimnazjaliści powiatu gostyńskiego oraz uczniowie klas pierwszych ZSOiZ w Pogorzeli, rozwiązując cztery testy, mieli okazję sprawdzić swoje wiadomości i umiejętności z matematyki, biologii, chemii i fizyki.
Reprezentanci naszej szkoły wykazali się ogromną wiedzą matematyczno – przyrodniczą, zajmując tym samym wysokie miejsca w końcowej klasyfikacji konkursu.
Wiktor Maćkowiak uplasował się na II miejscu, a Kinga Kaczmarek zajęła IV miejsce (dodajmy, że w konkursie wzięło udział ok. 80 uczniów).
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

pogorzela

Jesteś tutaj: Home 2015_2016 Sukcesy naszych uczniów