Apel o zdrowiu

13 kwietnia 2016r. w szkole podstawowej odbył się sąd nad niezdrowym jedzeniem i brakiem aktywności fizycznej. Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy 5a, którzy jednogłośnie skazali fast-foody, słodycze i napoje gazowane na kocioł ognia piekielnego. W sposób humorystyczny przedstawili bardzo ważny problem – jak przestrzegać zasad zdrowego i prawidłowego odżywiania, dbania o zdrowie. Pięcioklasiści zwrócili uwagę na fakt, że bardzo często ulegamy pokusie zjadania kolorowego, niezdrowego pożywienia, które szkodzi naszemu organizmowi. Przekonali uczniów, że to, co jemy powinno być zdrowe i pełnowartościowe. Dlaczego? – przede wszystkim dlatego, że stan naszego zdrowia, dobre samopoczucie, osiąganie wysokich wyników w nauce zależy od dobrej kondycji naszego organizmu. A dobrą kondycję zyskamy prawidłowo się odżywiając i ćwicząc.

Jesteś tutaj: Home 2015_2016 Apel o zdrowiu