Zwycięski turniej

22 kwietnia w hali sportowej przy Zespole Szkół w Bodzewie odbył się towarzyski turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych. Sportowcy walczyli o Puchar Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół w Bodzewie. W rozgrywkach wystąpili gimnazjaliści z naszej szkoły, Pogorzeli, Starej Krobi oraz Bodzewa. W wyniku losowania trafiliśmy na zespół z Pogorzeli, który pokonaliśmy 2: 0, co pozwoliło nam zagrać w finale z gospodarzami. Po meczu o trzecie miejsce, w którym Pogorzela wygrała ze Starą Krobią, nadszedł czas na finał. Przy głośnym dopingu miejscowych kibiców lepiej radzili sobie gospodarze, jednak z każdą minutą nasz zespół grał coraz lepiej i po bardzo emocjonującym pojedynku pokonaliśmy Bodzewo 2: 0, wygrywając okazały puchar. Warto dodać, że najlepszą zawodniczką turnieju została uczennica naszej szkoły Karolina Konieczna.
Skład naszej reprezentacji:
Weronika Kopaszewska (kapitan), Julia Szymańska, Agnieszka Gorwa, Daria Eisop, Klaudia Nowak, Karolina Konieczna, Karolina Majchrzak, Klaudia Jankowiak, Michał Chmielarczyk, Kamil Szymoniak, Oskar Marciniak. Opiekun: Przemysław Karkos

Jesteś tutaj: Home 2015_2016 Zwycięski turniej