"Asy z piątej klasy”

25 kwietnia 2016 roku w klasie 5a odbyło się podsumowanie klasowego konkursu matematycznego "Asy z piątej klasy".
Konkurs miał na celu rozbudzenie zainteresowań matematyką, wyrabianie sprawności w przeprowadzaniu analizy zadania, kształcenie umiejętności logicznego myślenia, kształcenie umiejętności wykorzystywania wiedzy i umiejętności matematycznych do rozwiązywania problemów. Rozgrywki klasowe rozpoczęły się w listopadzie. Raz w miesiącu uczniowie otrzymywali zestaw kilkunastu zadań do rozwiązania w domu. Do finału dotarli najbardziej wytrwali. Ostatecznie największą ilość punktów i tytuł matematycznego asa w klasie 5a uzyskali: Natalia Karkos - I miejsce, Paweł Grzegorzewski i Krzysztof Kowalik - II miejsce, Adrianna Witecka - III miejsce. Najlepsi uczestnicy konkursu otrzymali oceny celujące oraz dyplomy i słodkie nagrody. Ponadto za wytrwałość wyróżniono Adama Polaszka i Patryka Frankiewicza. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy sukcesu i zachęcamy do udziału w kolejnych zawodach matematycznych.

Jesteś tutaj: Home 2015_2016 "Asy z piątej klasy”