1 września w nowo otwartym Oddziale Przedszkolnym w Zespole Szkół w Piaskach pojawiło się 22 przedszkolaków. Rozstanie z rodzicami nie zawsze było łatwe, jednak słowa piosenki „przedszkolaczek to jest zuch…” zobowiązują do bycia dzielnym, kiedy rodzice znikają za drzwiami przedszkola.
„Żabki”, bo tak nazwano oddział przedszkolny dla dzieci 3-letnich, spędzają czas na wspólnych zabawach w sali i na placu zabaw. Coraz chętniej zwiedzają okolicę, poznając zasady bezpieczeństwa. Uczestniczą w zajęciach zorganizowanych przez wychowawczynie, śpiewają piosenki, tańczą i zjadają smaczne posiłki.
Dla niektórych przedszkolaków powrót do domu, po dniu pełnym wrażeń, nie jest łatwy i czasem nie chcą rozstać się z przedszkolem.

Jesteś tutaj: Home 2016_2017 „Przedszkolaczek to jest zuch, zuch nie byle jaki. Do przedszkola raz i dwa idą przedszkolaki.”