Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka to szczególny dzień dla wszystkich chłopców naszej szkoły. By uczcić to święto, Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę dla całej społeczności szkolnej. Uczniowie gimnazjum bawili się 29 września, a uczniowie klas IV-VI 4 października. Dyskoteka cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów. Wszyscy chętnie się bawili i tańczyli przy ulubionych utworach. Samorząd Uczniowski klas IV – VI przygotował zabawy i konkursy dla chłopców, które wyłoniły mistrzów różnych kategorii oraz zapewniły wszystkim doskonałą zabawę i masę śmiechu. Wybrano mistrza skakanki, hula-hop, spostrzegawczości, szybkości, składania koszulki, obierania i jedzenia jabłka. Wszyscy zwycięzcy otrzymali mistrzowskie szarfy i słodki upominek. Dyskoteka udała się znakomicie.

Takie wydarzenia pokazują, że w szkole nie tylko możemy się uczyć, ale również miło wspólnie spędzać czas. Tymczasem wszyscy już czekamy na następną dyskotekę!

Jesteś tutaj: Home 2016_2017 Dzień Chłopaka