„Droga zwierzęcia od bezdomności do adopcji"

6 października w gostyńskim kinie "Pod Kopułą" nagrodzono zwycięzców i wyróżnionych w konkursie filmowym „Droga zwierzęcia od bezdomności do adopcji" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „Noe". Konkurs skierowany był do gimnazjalistów i polegał na nakręceniu 7 minutowego filmu związanego z adopcją zwierząt. Komisja konkursowa oceniła 12 prac, spośród których wybrała trzy produkcje. Film wykonany przez Alicję Kaczmarek, Mikołaja Krzyżostaniaka, Milenę Janicka, Anię Stanisławską zajął 2. miejsce. Nagrodzonym dyplomy oraz bony zakupowe do sklepu Empik wręczyła prezes Stowarzyszenia „Noe“- Alicja Jerszyńska.

Pośród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły - Oliwia Krzak, Wiktoria Szczepaniak, Weronika Kopaszewska, Paula Nawrocka, Zofia Wachowiak, Nadia Sroka.

Bank BGŻ BNP Paribas S.A. ufundował bony pieniężne, które zwycięzcy mogli przekazać na rzecz dowolnej organizacji prozwierzęcej. Otrzymane pieniądze wszyscy przekazali Stowarzyszeniu "Noe". Prezes Stowarzyszenia „Noe“ - Alicja Jerszyńska podziękowała wszystkim filmowcom, zachęcała do mądrych adopcji.

Zaraz po wręczeniu nagród i dyplomów uczestnicy konkursu oraz goście, w tym uczniowie i rodzice, obejrzeli film pt. „Królestwo” w reżyserii Jaques'a Perrina.

Jesteś tutaj: Home 2016_2017 „Droga zwierzęcia od bezdomności do adopcji"