Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji już w poniedziałek 14 listopada Samorząd Uczniowski uruchomił "Skrzynkę życzeń i pozdrowień". Przez cały tydzień uczniowie mogli wrzucać do skrzynki kartki z pozdrowieniami i miłymi słowami. W czasie zajęć lekcyjnych i dużej przerwy listonosze Poczty Pozdrowień i Życzliwości roznosili „Uśmiech pocztą przesłany”– czyli pozdrowienia, miłe słowa przesłane do tych, których lubimy. Każda klasa wykonała również na ten dzień Order Uśmiechu, który został zaprezentowany na szkolnym korytarzu.
Może ten dzień spowodował, że daliśmy się sprowokować do spojrzenia na codzienność inaczej: skończymy z narzekaniem, dąsaniem się, zapomnimy o smutku… Życzliwość sprawia, że życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Życzliwość rodzi życzliwość.
BĄDŹMY ŻYCZLIWI NIE TYLKO W TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ – 21 LISTOPADA – ALE PRZEZ CAŁY ROK!

Jesteś tutaj: Home 2016_2017 Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień