Dzień Pluszowego Misia

25 listopada uczniowie obchodzili Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyniosły do szkoły swojego ulubionego misiaka. Nie było dwóch jednakowych, a każdy był piękny i wyjątkowy. Najmłodsi uczestniczyli w przeróżnych zabawach i konkursach przygotowanych przez bibliotekę szkolną. Wzięli udział w quizie o niedźwiedziach, uporządkowali litery w imionach przyjaciół Kubusia Puchatka, uczyli się rymowanki, uczestniczyli w zabawie ruchowej oraz wypisali wszystkie znane im misie. Dużym zainteresowaniem cieszyła się też zabawa polegająca na zbieraniu „misiową łapą” wykałaczek oraz wyścigi papierowych misiów.
O tym niezwykle ważnym dniu nie zapomniał SU, który poprosił uczniów klas 4-6 o przyniesienie do szkoły misiów. Zespoły klasowe, w których pojawiło się najwięcej pluszaków, zostały nagrodzone punktami w rywalizacji klas.

Jesteś tutaj: Home 2016_2017 Dzień Pluszowego Misia