Integracyjne andrzejki

We wtorek 29 listopada uczniowie klas integracyjnych zorganizowali andrzejki dla młodszych kolegów i koleżanek z klas I – III oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. W tym dniu korytarz w piwnicy został zamieniony w „salę wróżb”. To właśnie uczniowie starszych klas zadbali o magiczny nastrój poprzez świece, światełka oraz stroje. Tak niezwykle przebrani starsi koledzy i koleżanki przepowiadali przyszłość z wykorzystaniem różnych sposobów. Chyba każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością i skupieniem przekłuwał szpilką papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował kartę, na której widniały zawody przyszłości, odkrywał filiżanki, aby zobaczyć, co go czeka w przyszłości,  rzucał szczęśliwy grosz. Katalog wróżb był obszerny, a każdy mógł wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Wszyscy wspaniale się bawili, a humory dopisywały starszym i młodszym. Bardzo dziękujemy uczniom za organizację andrzejek. Pamiętajmy, iż przepowiadana przyszłość zawsze może się spełnić.

Jesteś tutaj: Home 2016_2017 Integracyjne andrzejki