Przedświąteczne spotkanie klas integracyjnych

14 grudnia odbyły się zajęcia warsztatowe, na których spotkali się uczniowie z trzech klas integracyjnych naszej szkoły. W ramach spotkania muzycznego gimnazjaliści 2 klasy  przygotowali zagadki muzyczne, co ciekawe, grane na saksofonie i dzwonkach. Ich młodsi koledzy, uczniowie klasy 3,  zagrali na Bum Bum Rurkach kolędę „Lulajże Jezuniu”. Podczas zajęć plastycznych uczniowie szkoły podstawowej (klasa 3 z klasą 5) pracowali w małych grupach, aby potem stworzyć jeden długi łańcuch choinkowy.
Warsztaty stworzyły bożonarodzeniową atmosferę, a wspólnie śpiewane kolędy przybliżyło piękną polską tradycję. Spotkanie klas integracyjnych pozwoliło zaprzyjaźnić się uczniom z różnych poziomów edukacyjnych i zapoczątkowało dalsze wspólne działania…

Jesteś tutaj: Home 2016_2017 Przedświąteczne spotkanie klas integracyjnych