Dzień Babci i Dziadka w klasie IIa i IIb

Poniedziałkowe popołudnie 23 stycznia zgromadziło się w auli naszej szkoły wielu niezwykłych gości. Byli nimi zaproszeni przez kochające wnuczki i wnuków Babcie i Dziadkowie. Szanowni goście mieli niebywałą okazję zobaczyć na scenie wnuczki i wnuków. Młodzi artyści z klasy II a i II b zaprezentowali przygotowane wiersze i z humorem podziękowali Dziadkom za „dobre wychowanie rodziców”. Goście podziwiali uroczyście odśpiewane „Sto lat”, a dodatkowych wrażeń dostarczyły zebranym przedstawione układy taneczne. Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani upominkami, które wykonały dzieci. Ta wzruszająca, ciepła i pełna uśmiechów uroczystość odbyła się przy tradycyjnej herbatce i ciasteczku. Z pewnością pozostanie ona na długo w pamięci Gości i dzieci. Już dziś możemy powiedzieć: „Babciu…, Dziadku… dziękuję i do następnego spotkania.”

Jesteś tutaj: Home 2016_2017 Dzień Babci i Dziadka w klasie IIa i IIb