„A new story of Little Red Riding Hood”, czyli „Czerwony Kapturek” na wesoło”

Grupa projektowa “Pyzy” z klasy IIA gimnazjum w składzie: Agnieszka Stanisławska, Nadia Sroka, Kacper Mielcarek, Jakub Urbaniak oraz Patryk Waleński  przygotowała przedstawienie w języku angielskim pt.”A new story of Little Red Riding Hood”, czyli „Czerwony Kapturek” na wesoło.
Uczniowie napisali scenariusz, który później przetłumaczyli na język angielski. Wykonali też scenografię  oraz zadbali o rekwizyty i stroje. Swoim oryginalnym występem zainteresowali publiczność gimnazjalną. Zabawne stroje, odpowiednia muzyka oraz znakomita gra szkolnych aktorów dostarczyła niezłej dawki rozrywki uczniom klas I i IIA gimnazjum.

Jesteś tutaj: Home 2016_2017 „A new story of Little Red Riding Hood”, czyli „Czerwony Kapturek” na wesoło”