W oczekiwaniu na wiosnę

Wiosna to najpiękniejsza pora roku. Nic więc dziwnego, że wszyscy czekają na nią z niecierpliwością. Nasi uczniowie również. Powitali ją w radosnych nastrojach i kolorowych strojach. Najmłodsi postanowili przywołać wiosnę wesołymi okrzykami, wykonali transparenty i wyruszyli na ulice Piasków w poszukiwaniu jej oznak. Po powrocie zgodnie stwierdzili, że wiosna już przybyła i wyrazili nadzieję, że zagości u nas na dobre.
Samorząd Uczniowski szkoły podstawowej ustanowił dzień 21 marca „Zielonym Dniem”. Z tej okazji uczniowie wzięli udział w konkursie na najpiękniejszą gazetkę klasową.
Ponadto zarówno młodsi, jak i starsi założyli dwie różne skarpetki, by wesprzeć w ten sposób ważną inicjatywę,  a dokładniej Światowy Dzień Zespołu Downa, który od 2005 roku obchodzony jest właśnie 21 marca. Ludzie noszą dwie różne skarpetki i integrują się z chorymi na zespół Downa. Nam  się to udało po raz pierwszy.

Jesteś tutaj: Home 2016_2017 W oczekiwaniu na wiosnę