6b na wycieczce

31 marca 2017 roku uczniowie klasy 6b z samego rana wraz z wychowawcą i opiekunem wyruszyli w podróż. Dotarli do Żabikowa, gdzie zwiedzili Muzeum Martyrologiczne. Tam obejrzeli wystawę pt. „Więzienie Policji Bezpieczeństwa i Wychowawczy Obóz Pracy w Żabikowie”. Poznali historię obozu, realia życia codziennego więźniów, przyjrzeli się zebranym dokumentom, listom, fotografiom i przedmiotom codziennego użytku. Zapoznali się z materiałem archiwalnym obrazującym ewakuację i likwidację obozu.
Po cennej lekcji historii szóstoklasiści udali się do Poznania. Tam miło spędzili czas w Parku Trampolin - Jump Arenie.  Grali w kosza, skakali na trampolinach kwadratowych i skośnych. Mogli również przejść przez tor przeszkód, skorzystać ze ścieżki akrobatycznej oraz powalczyć na belce i spróbować pokonać swojego wychowawcę;)
Po aktywnie spędzonej godzinie udali się na małe co nieco do McDonalda.

Jesteś tutaj: Home 2016_2017 6b na wycieczce