ALICJA I PATRYCJA WEZMĄ UDZIAŁ W FINALE WOJEWÓDZKIM

W poniedziałek 24 kwietnia na stadionie w Gostyniu odbyły się powiatowe zawody w Drużynowych Biegach Przełajowych. Do rywalizacji przystąpili uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Niestety żadnej z naszych drużyn nie udało się zakwalifikować do finału wojewódzkiego.
Możliwość startu w finale wojewódzkim, oprócz najlepszych drużyn powiatu, miały również trzy najlepsze zawodniczki i trzech najlepszych zawodników z każdego biegu powiatowego. Indywidualny awans do finału, który odbędzie się 25 maja w Żerkowie, zapewniły sobie dwie uczennice naszej szkoły: Alicja Puślecka z kl.4a, która  zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej i Patrycja Bielecka z kl. IC, która uplasowała się na III miejscu. Gratulujemy.

Jesteś tutaj: Home Aktualności ALICJA I PATRYCJA WEZMĄ UDZIAŁ W FINALE WOJEWÓDZKIM