„PTAKI DZIKO ŻYJĄCE WIELKOPOLSKI”

 

7 czerwca uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli w spotkaniu ornitologicznym. Inspiracją do zorganizowania tego typu zajęć był konkurs powiatowy z cyklu „Poznaj swoje środowisko” pod hasłem: „PTAKI DZIKO ŻYJĄCE WIELKOPOLSKI”. Spotkanie prowadziły uczennice, które brały udział w w/w konkursie: Inga Zaremba, Adrianna Witecka i Amelia Szafraniak. Specjalnym gościem był pan Jerzy Różański  - edukator Nadleśnictwa Piaski, który spotkał się z uczniami, by zainteresować zebranych życiem i wyglądem dziko żyjących ptaków. Prelekcję gościa uatrakcyjniła  prezentacja multimedialna, odgłosy śpiewu ptaków oraz wystrój auli.

 


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności „PTAKI DZIKO ŻYJĄCE WIELKOPOLSKI”