I Szkolny Konkurs Umiejętności i Uzdolnień

„Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność”
Henry Ford

Każdy człowiek posiada jakieś umiejętności i uzdolnienia. Mają je też uczniowie naszej szkoły, którzy mieli szansę zaprezentować je podczas I Szkolnego Konkursu Umiejętności i Uzdolnień.
W czasie konkursu okazało się, że nasi uczniowie znakomicie sprawdzili się w dekorowaniu stołu, obieraniu warzyw, zdobieniu pisanek wielkanocnych, a gdyby przydarzył się mały wypadek podczas wykonywania tych czynności, to  świetnie poradziliby sobie w opatrywaniu ran. Choć najmłodsi mieli jeszcze wątpliwości gdzie położyć nóż, a gdzie widelec,  to starania i zaangażowanie wpłynęły na efekt ogólny, który doceniłby każdy rodzic oraz oczywiście jury.
Możemy być pewni, iż życiowe umiejętności i praktyczna wiedza posłużą im każdego dnia, nie tylko w ciągu roku szkolnego. Uczniom serdecznie gratulujemy.

Jesteś tutaj: Home 2016_2017 I Szkolny Konkurs Umiejętności i Uzdolnień