SKO to jest to!

14 czerwca 2017 r. w auli naszej szkoły odbył się uroczysty apel podsumowujący działalność Szkolnej Kasy Oszczędności klas I-III edukacji wczesnoszkolnej z udziałem dyrektora Banku Spółdzielczego w Piaskach, dyrekcji oraz uczniów klas I-III i ich wychowawców.
Uroczystość uświetnił występ artystyczny dzieci klasy III b, które zaprezentowały liczne scenki, wiersze i piosenki dotyczące systematycznego oszczędzania. Artyści zostali nagrodzeni olbrzymimi brawami.
Rozstrzygnięto również konkursy na:
 „Najlepiej oszczędzający zespół klasowy”
„Najlepiej oszczędzający z klasy”
Wygrani otrzymali przepiękne i praktyczne nagrody rzeczowe ufundowane przez Bank oraz pamiątkowe dyplomy.
Pozostali członkowie, choć nie zajęli lokat na podium, również zostali nagrodzeni za oszczędzanie. Mieli możliwość samodzielnego wyboru nagrody rzeczowej. Otrzymali też pamiątkowe dyplomy.

Jesteś tutaj: Home 2016_2017 SKO to jest to!