Podsumowanie całorocznych działań

 

W czwartek 22 czerwca odbyło się podsumowanie różnorodnych działań, w których nasi uczniowie brali udział przez cały rok. Nastąpiło przekazanie władzy nowej Radzie Samorządu Uczniowskiego i podziękowanie ustępującym jego członkom, obowiązki przejął też nowy poczet sztandarowy. Wielu uczniów otrzymało dyplomy za udział w konkursach. Podziękowanie odebrali również wolontariusze. Najmłodsi uczniowie szkoły podstawowej pożegnali swoich kolegów z klas trzecich, a gimnazjaliści absolwentów naszej szkoły.

 

Wszystkie zdjęcia TUTAJ

 


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Podsumowanie całorocznych działań