Zakończenie roku szkolnego

 

Jak co roku uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole odbyło się w dwóch grupach. Najpierw świadectwa, nagrody książkowe i statuetki dla najlepszych sportowców odebrali uczniowie szkoły podstawowej oraz pierwszych i drugich klas gimnazjum. Później w auli odbyła się uroczystośćukończenia szkoły przez uczniów klas trzecich. W tej ważnej i wzruszającej chwili gimnazjalistom towarzyszyli nie tylko nauczyciele, ale też zaproszeni goście i rodzice. Po części oficjalnej absolwenci przedstawili program artystyczny, w którym wspominali czas spędzony w gimnazjum.

 

Wszystkie zdjęcia TUTAJ

 


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Zakończenie roku szkolnego