Akademia Wspólnych Chwil

W minionym roku szkolnym po raz kolejny odbywały się zajęcia w ramach programu Akademia Wspólnych Chwil. Jest to pomysł na spotkania najmłodszych uczniów w szkole ze starszymi, a jednocześnie stworzenie uczniom miłej i przyjaznej atmosfery szkolnej. W ramach programu uczniowie klas starszych, po wcześniejszych przygotowaniu i pod opieką nauczyciela, organizowali czas podczas długiej przerwy dla uczniów klas I oraz przygotowali dla nich przedstawienie „Rzepka". Uczniowie klas pierwszych na zakończenie roku szkolnego otrzymali pamiątkowe indeksy Akademii Wspólnych Chwil. Serdecznie dziękujemy klasie 5a oraz 2B gimnazjum za zaangażowanie i pomysły.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Akademia Wspólnych Chwil