Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest szczególnym świętem wszystkich pracowników oświaty. Tradycyjnie uczniowie przygotowują dla zaproszonych gości program artystyczny, dziękując w ten sposób za zaangażowanie i okazywaną życzliwość.
W tym roku Samorząd Uczniowski zaprosił zgromadzonych w auli na pokaz mody nauczycielskiej oraz zaprezentował humorystyczne scenki z pokoju nauczycielskiego i korytarzy szkolnych. Uczniowie złożyli nauczycielom życzenia i wręczyli upieczone przez siebie babeczki.
Słowa podziękowania i uznania skierowała do wszystkich pracowników Pani Dyrektor oraz Wójt Gminy Piaski. Przewodnicząca Rady Rodziców pani Marlena Nowacka przygotowała niespodziankę - przekazała nagrodę pieniężną, którą zdobyła podczas zawodów w biegach.

Więcej zdjęć TUTAJ

Jesteś tutaj: Home 2017_2018 Dzień Edukacji Narodowej