Sztafety na start!

3 października 2017 roku w Gostyniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych: dziewczynki, chłopcy – rocznik 2005 i młodsi oraz dziewczynki, chłopcy – rocznik 2002 i młodsi.
Nasza szkoła wystawiła cztery składy sztafet.
W kategorii dziewcząt młodszych wystartowały: Natalia Karkos, Melania Kochan, Aleksandra Krystkowiak, Magdalena Małecka, Zuzanna Nowacka, Julia Pietrowska, Zofia Płaczkiewicz, Alicja Puślecka, Oliwia Stężycka.
W skład drużyny chłopców młodszych weszli: Norbert Mazurek, Oskar Kordus, Kacper Twardy, Maciej Konieczny, Mateusz Walkowiak, Mateusz Wachowiak, Nicolas Dopierała, Kacper Dominiak, Michał Szwałek.
W sztafecie dziewcząt starszych biegły: Bogumiła Wolna, Ada Naskręt, Martyna Naskręt, Paula Nawrocka, Karolina Bielecka, Patrycja Bielecka, Eliza Hałas, Julia Naskręt, Nadia Sroka, Klaudia Szymczak, Anna Śleboda.
Starsi chłopcy wystartowali w składzie: Bartosz Dopierała, Bartosz Deutsch, Nikodem Borowczyk, Dominik Krawiec, Cezary Kordus, Łukasz Holewinski, Mikołaj Frankiewicz, Dawid Szymura, Szymon Strugała, Marcin Dolatowski, Kacper Maleszka, Kacper Madej.
Nasi uczniowie we wszystkich kategoriach wiekowych uplasowali się na wysokich pozycjach. Dziewczęta młodsze zajęły I miejsce, chłopcy młodsi IV miejsce, dziewczęta starsze II miejsce, chłopcy starsi wywalczyli V miejsce.
12 października zwycięski zespół sztafetowy dziewcząt młodszych reprezentował w Finale Województwa Wielkopolskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych powiat gostyński. Miejscem zmagań było Centrum Wyszkolenia Jeździeckiego Hipodrom Wola w Poznaniu. Mimo zaciętej rywalizacji i zaangażowania nie udało się zdobyć miejsca na podium, ale i tak jesteśmy dumni z naszych sportowców.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Sztafety na start!