Październik – miesiącem dobroci dla zwierząt

18 października uczniowie klasy 5 a i 5 c odwiedzili schronisko dla zwierząt w Dalabuszkach, by przekazać jego podopiecznym zebraną w szkole karmę, koce, smycze i różne smakołyki. Wizyta poprzedzona była seansem filmowym w gostyńskim kinie. Film „Tarapaty" opowiadał o przyjaźni i przygodach pary 12 – latków oraz psa Pulpeta. Tego samego dnia klasa 5 c odwiedziła Izbę Leśną i arboretum Nadleśnictwa Piaski. Uczniowie mieli okazję lepiej poznać różne gatunki drzew i krzewów oraz funkcjonowanie stacji meteorologicznej.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Październik – miesiącem dobroci dla zwierząt