„Oszczędzam w SKO, bo marzę o…”

W październiku odbył się szkolny konkurs plastyczny SKO pt. „Oszczędzam w SKO, bo marzę o...". W konkursie wzięło udział 35 uczniów z klas I-III edukacji wczesnoszkolnej. Po obejrzeniu prac okazało się, że dzieci marzą przede wszystkim o zwierzętach, ale nie tylko -chciałyby dostać też klocki, zabawki oraz wyjechać na wakacje.
Wyróżnienia przyznano: Kacprowi Zboralskiemu - kl. 1a, Jagodzie Horale - kl. 1c, Lenie Olejniczak - kl. 1c, Amelii Jędryczce - kl. 2c oraz Zuzannie Jankowskiej - kl. 3a. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy konkursu nagrodzeni zostali drobnymi upominkami.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności „Oszczędzam w SKO, bo marzę o…”