Nasi uczniowie na obchodach 70-lecia klubu piłkarskiego Wielkopolanka Szelejewo

18 listopada w Szelejewie odbyły się uroczystości związane z jubileuszem 70-lecia powstania klubu piłkarskiego Wielkopolanka Szelejewo. Z tej okazji został zorganizowany turniej dla szkół podstawowych, w którym wziął udział zespół z Piasków, z Zimnowody i gospodarze. Spotkania odbywały się na trawie, a każdy mecz trwał 2x10 minut. Mimo zimna i trudnej nawierzchni nasi uczniowie zdecydowanie pokonali rywali i zajęli pierwsze miejsce. Indywidualną nagrodę dla najlepszego strzelca zdobył Oskar Kordus, któremu statuetkę wręczył prezes szelejewskiego klubu p. Stanisław Zaremba.
Drużyna z Piasków zagrała w składzie: Marta Wrona, Oskar Kordus, Kacper Dominiak, Mateusz Walkowiak, Nicolas Dopierała, Oskar Wileński, Norbert Mazurek, Michał Szwałek, Karol Jankowiak, Filip Mikstacki.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Nasi uczniowie na obchodach 70-lecia klubu piłkarskiego Wielkopolanka Szelejewo