„Graj i zgarnij kasę”

12 grudnia w naszej szkole odbył się I etap Powiatowego Konkursu PBS w Gostyniu „Graj i zgarnij kasę". Konkurs skierowany został do gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu gostyńskiego. Jego celem była popularyzacja wśród młodzieży wiedzy o finansach, bankowości i działalności PBS w Gostyniu.
Do konkursu przystąpiło 9 gimnazjalistów. Troje z nich zakwalifikowało się do II etapu zmagań konkursowych. Są to uczniowie z klasy 2A: Julia Talaga, Janusz Wojciechowski oraz Julia Nowak. Najlepsi gimnazjaliści otrzymali nagrody rzeczowe – Power Bank, które wręczył dyrektor Oddziału Banku Spółdzielczego w Piaskach pan Mariusz Konieczny. Pozostali uczestnicy również otrzymali upominki w postaci pendriva.
Zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności „Graj i zgarnij kasę”