Jak to w „Opowieści wigilijnej” było...

Święta Bożego Narodzenia to okres magiczny, pełen niespodzianek, miłości i rodzinnego ciepła. W ten przedświąteczny czas uczniowie klas 2a, 3a i 3b odwiedzali bibliotekę szkolną, aby posłuchać „Opowieści wigilijnej" Ch. Dickensa. Historia Ebenezera Scrooge'a czytana była przez zaproszonych gości. Dzieci uważnie słuchały opowieści o duchach przeszłych, obecnych i przyszłych świąt. Odpowiadały też na pytania dotyczące treści opowiadania. Nie zabrakło podziękowań oraz wspólnie śpiewanych kolęd. Niektórzy uczniowie zdecydowali się nawet na samodzielne przeczytanie „Opowieści wigilijnej".
Miejmy nadzieję, że przedświąteczne czytanie w bibliotece szkolnej stanie się tradycją.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Jak to w „Opowieści wigilijnej” było...