Dzień Babci i Dziadka w oddziałach przedszkolnych

19 i 25 stycznia zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Najmłodsi zaprosili swoje kochane babcie i dziadków, by zaprezentować przygotowany dla nich specjalny program artystyczny. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Były to wyjątkowe chwile dla zaproszonych gości, pełne uśmiechu, radości i dumy ze swoich wnuków. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny uświadomiły wszystkim, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile. Dzieci w podziękowaniu za troskę i opiekę wręczyły wcześniej przygotowane laurki i upominki. Na zakończenie zaprosiły swoich gości na słodki poczęstunek.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień Babci i Dziadka w oddziałach przedszkolnych