Spotkanie z pisarzem Łukaszem Wierzbickim

7 marca uczniowie klas trzecich uczestniczyli w niezwykłym spotkaniu z panem Łukaszem Wierzbickim, autorem m.in. „Afryki Kazika" i „ Dziadka i niedźwiadka". Autor ciekawie opowiadał o początkach swojego pisarstwa. Wykorzystując swój talent aktorski oraz niezwykłą charyzmę, wspomniał o kulisach powstania historii o słynnym podróżniku Kazimierzu Nowaku i opowiedział o losach niedźwiedzia Wojtka, który podczas II wojny światowej towarzyszył żołnierzom z Armii Andersa. Pan Łukasz zaciekawił też trzecioklasistów historyjkami i anegdotami z własnych podróży. Swą opowieść wzbogacił bardzo interesującą prezentacją multimedialną oraz ciekawymi rekwizytami.
Spotkanie odbyło się radosnej atmosferze. Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że było bardzo ciekawe. Ucieszyli się podarowanych im zakładek z autografem. A panu Wierzbickiemu za interesujące spotkanie podziękowali ogromnymi brawami.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Spotkanie z pisarzem Łukaszem Wierzbickim