Spotkanie z pisarzem Łukaszem Wierzbickim

7 marca uczniowie klas trzecich uczestniczyli w niezwykłym spotkaniu z panem Łukaszem Wierzbickim, autorem m.in. „Afryki Kazika" i „ Dziadka i niedźwiadka". Autor ciekawie opowiadał o początkach swojego pisarstwa. Wykorzystując swój talent aktorski oraz niezwykłą charyzmę, wspomniał o kulisach powstania historii o słynnym podróżniku Kazimierzu Nowaku i opowiedział o losach niedźwiedzia Wojtka, który podczas II wojny światowej towarzyszył żołnierzom z Armii Andersa. Pan Łukasz zaciekawił też trzecioklasistów historyjkami i anegdotami z własnych podróży. Swą opowieść wzbogacił bardzo interesującą prezentacją multimedialną oraz ciekawymi rekwizytami.
Spotkanie odbyło się radosnej atmosferze. Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że było bardzo ciekawe. Ucieszyli się podarowanych im zakładek z autografem. A panu Wierzbickiemu za interesujące spotkanie podziękowali ogromnymi brawami.

Jesteś tutaj: Home 2017_2018 Spotkanie z pisarzem Łukaszem Wierzbickim