Doktor Zdrówko radzi…

„Żeby wróciła na Twoją twarzyczkę wesoła minka, to w Twoim jedzeniu musi zagościć zdrowa witaminka: i A, i B, i C. Nie można jeść tego, co się chce! Jeść trzeba to, co zdrowe! Każde mądre dziecko Ci to powie!" W ten oto sposób uczniowie klasy 3a, prezentując inscenizację o księżniczce Marcelince, zachęcali koleżanki oraz kolegów do prowadzenia zdrowego stylu życia. Zwrócili uwagę, że dobre samopoczucie zależy od wielu czynników. Aktywność fizyczna, owoce i warzywa to jedne z wielu elementów, które na stałe powinny zagościć w zdrowym menu.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Doktor Zdrówko radzi…