Żyjmy zdrowo!

28 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w apelach poświęconych zdrowemu stylowi życia. Młodzież klasy 7c w zabawny, ale i pouczający sposób przybliżyła swym rówieśnikom oraz gimnazjalistom formy zdrowego i higienicznego trybu życia. Wskazała też produkty spożywcze oraz używki, których należy unikać ze względu na ich olbrzymią szkodliwość dla zdrowia.
Ich młodsi koledzy i koleżanki z klasy 5c starali się przekonać uczniów klas 4-6, że dla zdrowia ważne jest nie tylko dbanie o higienę osobistą, ale też prawidłowe odżywianie, spacery i zabawy na świeżym powietrzu. Uczniowie zwrócili również uwagę, że tak jak o czystość ciała należy dbać też o czystość naszej Ziemi.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Żyjmy zdrowo!