SKO ogłasza wyniki konkursu

5 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego ogłoszonego przez SKO „Najciekawsza skarbonka". W konkursie wzięło udział 27 uczniów klas I-II edukacji wczesnoszkolnej. Dzieci zaprezentowały bardzo pomysłowe prace, które wykonały dowolnymi, różnorodnymi technikami plastycznymi. Były to skarbonki: Myszka Miki, świnki, Minionki, pisanki, drzewka, puszki, domki, skarbonki makaronowe i wiele innych. Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić najbardziej pomysłowe prace. I miejsce przyznała Zuzannie Adamczak z klasy I c, II miejsce Krzysiowi Zboralskiemu z klasy I a , a III miejsce Laurze Góralskiej z klasy I b. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody w postaci skarbonek, słodką przekąskę oraz pamiątkowe dyplomy. Nagrody wręczyła pani dyrektor Danuta Piasecka.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności SKO ogłasza wyniki konkursu