Uczniowie szkoły w Piaskach laureatami wojewódzkich konkursów przedmiotowych

16 kwietnia 2018 r. miała miejsce uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych organizowanych dla uczniów dotychczasowych klas gimnazjalnych szkół województwa wielkopolskiego. 529 laureatów zaproszonych zostało do Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu. Wielkopolski Kurator Oświaty pani Elżbieta Leszczyńska złożyła uczniom gratulacje oraz wręczyła zaświadczenia i nagrody. Laureatom wojewódzkich konkursów przysługuje przyjęcie w pierwszej kolejności do szkół ponadpodstawowych, zwolnienie z odpowiedniego zakresu egzaminu gimnazjalnego oraz najwyższa roczna ocena klasyfikacyjna z danego przedmiotu.
Wśród laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej w Piaskach. Eliza Hałas uczennica klasy trzeciej otrzymała tytuł Laureata Wielkopolskiego Konkursu Historycznego, natomiast Filip Półtoraczyk uczeń klasy drugiej tytuł Laureata Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Uczniowie szkoły w Piaskach laureatami wojewódzkich konkursów przedmiotowych