Cała noc w … szkole

Czy to możliwie, aby uczniowie chcieli spędzić całą noc w szkole? A jednak...
27 kwietnia 2018 roku po raz kolejny zorganizowano „Noc w szkole". Tuż przed godziną 20 uczniowie ochoczo zmierzali do szkoły.
Impreza rozpoczęła się od wykładu pani dietetyk, która przypomniała uczniom, co warto jeść, a czego należy unikać. Częstowała zdrowymi smakołykami, prosiła o czytanie etykiet na produktach spożywczych. Wyjaśniła, co znaczą skróty, na nich zawarte. Umożliwiła też chętnym dokonanie pomiaru masy ciała. Następnie uczniowie podzieleni na grupy uczestniczyli w ośmiu warsztatach prowadzonych przez nauczycieli. Podczas zajęć mogli pobawić się ozobotami. Przypomnieli sobie zasady pierwszej pomocy, sprawdzili koordynację ruchową przy x-boxie. Dobrze bawili się przy grach planszowych, jak również przy robieniu podkładek ze starych płyt CD. Zainteresowaniem cieszyła się także nauka gry w szachy i doświadczenia chemiczne. Nocne spotkanie w szkole nie mogło się odbyć bez zajęć kulinarnych.
Po zaplanowanym posiłku i zregenerowaniu sił uczniowie udali się do auli na dyskotekę. Po niej, dla najbardziej wytrwałych, przygotowano seans filmowy, po którym wszyscy uczestnicy w doskonałym humorze udali się do domów.

Więcej zdjęć TUTAJ


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Cała noc w … szkole