Pierwsze sukcesy piaskowskich karateków

Uczniowie naszej szkoły trenujący w UKS Shodan Piaski 28 kwietnia wzięli udział w Ogólnopolskim Dragon Cup w Środzie Wielkopolskiej. Jest to jeden z najstarszych turniejów karate w Polsce o dużej renomie sportowej.
Turniej zgromadził 31 klubów i ponad 350 zawodników. Wysoki poziom sportowy podkreślał fakt, że ten turniej należy do grupy zawodów, z których wyłania się Kadrę Wielkopolski w Karate WKF - karate olimpijskie. Może kiedyś nasi uczniowie dołączą do kadrowiczów?
Dla młodych karateków Shodana Piaski był to pierwszy start w tym roku. I to jaki: 3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe medale.
Złote medale indywidualnie wywalczyły:
Natasza Adamska – kata dziewcząt 7 lat
Zuzanna Szymańska – kata początkujących open 8 lat
Kata Drużynowe Początkujących Open do 8 lat (Natasza Adamska, Zuzanna Szymańska z kolegą Janem Kaczmarczykiem)
Srebrny medal:
Kata drużynowe dziewcząt 9 lat i młodsze (Zuzanna Szymańska, Natasza Adamska z Martą Streubel)
Brązowe medale indywidualnie:
Aleksandra Adamska - kata początkujących do 6 lat
Natasza Adamska - kata początkujących 7 lat
W kata Masters srebrny medal dorzucił trener Shodana Piaski Jarosław Adamski.
Mamy nadzieję, że sukcesami w tym turnieju nasi uczniowie rozpoczęli pisać piękną historię karate w Piaskach.

Jesteś tutaj: Home 2017_2018 Pierwsze sukcesy piaskowskich karateków