Kolejne sukcesy naszych karateków

12 maja zawodnicy UKS Shodan Piaski wzięli udział w Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski Szkół w Karate Olimpijskim WKF w Kleszczewie. W zawodach łącznie startowało 335 zawodników z 151 szkół z Wielkopolski.
W Igrzyskach Dzieci w kategorii szkół podstawowych swoich reprezentantów wystawiło 51 szkół.
Wyniki:
Igrzyska Dzieci SZS
Kata
2009 i mł 1 m Zuzanna Szymańska / 9 kyu
2006/05 3 m Maria Jankowiak
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Kata ind – Daria Pietrzyk / trenuje w Tęczy Gostyń i konsultacje w Shodan Piaski
Shodaniacy, reprezentując naszą szkołę, wywalczyli w Igrzyskach Dzieci 21 miejsce, zdobywając 1 złoty medal i 1 brązowy. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Gimnazjum Piaski zajęło 22 miejsce, zdobywając 1 brązowy medal.
Szkoda tylko że niedyspozycja zdrowotna nie pozwoliła wystartować wszystkim zawodnikom, bo z pewnością wyniki byłyby jeszcze lepsze. Mimo to jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników i postawy młodych karateków i życzymy im kolejnych medali.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Kolejne sukcesy naszych karateków