Dwa dni z siatkówką

17 maja w ramach Gimnazjady na boiskach przy SP nr 1 w Gostyniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Plażowej Dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: Martyna Naskręt z Julią Talagą oraz Wiktoria Niedziela z Julią Nowak. W strugach deszczu lepiej radziły sobie rywalki, w wyniku czego naszym zawodniczkom nie udało się awansować do kolejnego etapu. Szansa na uzyskanie lepszego wyniku pojawiła się już kolejnego dnia w Bodzewie, gdzie nasza reprezentacja wzięła udział w Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych. W finale spotkaliśmy się z drużyną z Krobi, która uznawana była za faworyta turnieju. Mecz był bardzo emocjonujący, o czym świadczy wygrany przez nas tie-break 15:13. Po ostatnim gwizdku sędziego nasz zespół mógł świętować zwycięstwo i odebrać okazały puchar. Warto także dodać, że nagrody indywidualne trafiły w nasze ręce. Wiktoria Niedziela odebrała statuetkę dla najlepiej serwującej, a Martyna Naskręt dla najlepszej zawodniczki turnieju. Zespół zagrał w składzie: Julia Talaga, Martyna Naskręt, Wiktoria Niedziela, Julia Nowak, Katarzyna Nowak, Magdalena Kordus, Kacper Wojtkowiak, Patryk Jankowiak, Łukasz Holewiński.


Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Mikołaja Kopernika

ul. Drzęczewska 9
63-820 Piaski

 

tel. (065) 5719034
tel. kom. 603332396

e-mail: sppiaski@edu.piaski-wlkp.pl

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dwa dni z siatkówką